LEZHË

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor që lidh Lezhën me Shëngjinin.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për “Balkanweb” se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin në vendin e quajtur “Lapidari”.

Aksidenti ndodhi në afërsi të hyrjes së Shëngjinit. Për pasojë, dy pasagjerë kanë mbetur të plagosur.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje, për të zbardhur këtë ngjarje.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb