BERAT

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Berat-Uznovë për shkak të një automjeti luksoz ‘’BMW’’.

Gazetarja Eneida Petova raporton për BalkanWeb se drejtuesi i mjetit, Eris Domaxeti ka humbur kontrollin dhe ka marrë përpara 4 automjete.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur pasagjeri 38-vjeçari Eri Ilia, kurse shoferi që humbi kontrollin prej shpejtësisë u largua nga vendi i ngjarjes.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb