Foto nga vendngjarja/Aksident në Korçë, trajleri përplas makinën, humb jetën shoferi

KORÇË Një tjetër aksident i frikshëm është shënuar në aksin rrugor Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Petrushë. Nga të dhënat e para thuhet se një trajler i tonazhit të rëndë ka goditur një makinë me targa greke, ndërsa shoferi i kësaj të fundit ka ndërruar jetë. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes. … Vazhdoni me leximin e Foto nga vendngjarja/Aksident në Korçë, trajleri përplas makinën, humb jetën shoferi