Aksident në aksin rrugor Lezhë- Rrilë! Një automjet është përplasur me një motor në afërsi të një karburanti.

Drejtuesi i motorit ka mbetur i dëmtuar dhe është transportuar për në Spitalin Rajonal të Lezhës, ku sipas informacioneve të para është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes duke kryer hetimet mbi shkaqet e këtij aksidenti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: