LUSHNJË

Një person ka humbur jetën në një aksident në Lushnjë. Sipas raportimeve të para, ngjarja ka ndodhur në një rrugë rurale në vendin e quajtur “Tre Urat” në Çerë Sektor. Një automjet ka përplasur për vdekje një person që lëvizte me biçikletë dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Viktima është identifikuar si Fatmir Muça. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: