Një tjetër aksident është raportuar mesditën e sotme në Tiranë.

Gazetari i ‘News24’, Igli Çelmeta raporton se ngjarja ka ndodhur në Bathore.

Sipas raportimeve të para, në aksident janë përfshirë tre automjete, por pa të lënduar.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërsa policia po heton për zbardhjen e aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb