TIRANË

Një 46-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në zonën e Farkës. Sipas policisë,automjeti me drejtues shettasin  E. Ç është përplasur me një motoçikletë me drejtues L. M.,46 vjeç, ndërsa ky i fundit ka ndërruar jetë në spital. Drejtuesi i automjetit është shoqëruar  menjëherë në komisariat, ku dhe po merret në pyetje mbi rrethanat e ngjarjes.

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 18:45 në Farkë automjeti me drejtues E. Ç është përplasur me një motoçikletë me drejtues L. M.,46 vjeç.Si pasojë e përplasjes dhe plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital, drejtuesi i motoçikletës shtetasi L. M. Drejtuesi i automjetit shtetasi E. Ç është shoqëruar në komisariat për veprime të metejshme hetimore.Policia rrugore po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, dhe shkakut të aksidentit.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb