SHKODRA

Vetëm pak çaste pasi ka ndodhur plagosja në Shkodër, Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të ngjarjes

BalkanWeb mëson se Besmir Perkola dyshohet të jetë autori i palgosjes së ëvllezërve Marina dhe Hoten Doçaj.

Këta të fundit teksa ishin duke udhëtuar me një automjet ‘’Audi’’ gri pa targa, i bënë pritë në një kryqëzim në fshatin Bardhaj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: