Pas situatës së tensionuar mes deputetit Flamur Noka dhe kryetares së seancës Lindita Nikolla, kryetari i PD ka bllokuar foltoren i rrethuar nga Garda.

Nikolla ka shpallur 5 minuta pushim deri në qetësimin e situatës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: