POGRADEC

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Pogradecit. Policia lokale bën me dije se një 40-vjeçar, i cili po punonte në një kabinë elektrike ka rënë aksidentalisht prej saj dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhejn e shkaqeve.

Njoftimi i policisë:

Më datë 31.10.2019, në lagjen nr.5, Pogradec, shtetasi P.M, rreth 40 vjeç, banues në Tiranë, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar nga një kabinë elekrike, ku ka qenë duke punuar dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: