DURRËS

Një konteiner është bllokuar në portin e Durrësit, Dyshohet se brenda tij ka lëndë narkotike.

Pas kalimit në skaner, në të po ushtrohet kontroll fizik. BalkanWeb mëson se bëhet fjalë për një sasi kokaine të ardhur nga Ekuadori.

Detaje të reja priten nga operacioni i cili është në zhvillim e sipër.

(balkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb