Një çantë e gjetur në derën e drejtorisë së kufirit në Laprakë, ka alarmuar policinë. Menjëherë më pas është bërë rrethimi i zonës me shirit policie, ndërsa priten forcat xheniere.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta.

Si në raste të ngjashme, do të kryhet shpërthim i kontrolluar i çantës nga forcat xheniere.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: