Një autobus raportohet të ketë dalë nga rruga pranë “Sofrës së Ariut”, në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se kanë mbetur të plagosur tre persona, por jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: