Policia po zhvillon një aksion në zyrat e Kadastrës së Tiranës.

BalkanWeb mëson se çështja ka të bëjë mbi dyshime për falsifikim dokumentesh. Gazetarja Klodiana Lala raporton se deri më tani janë kryer disa sekuestrime si dhe ka të ndaluar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb