FIER

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Fier, ku një i ri ka plagosur me thikë nënën e tij. Sipas burimeve zyrtare, ngjarja ka ndodhur në Dukas, patos, ku 30-vjeçari Klaudio Çobaj ka qëlluar me thikë nënën e tij Donika Çobaj.

Pas ngjarjes, autori është larguar nga banesa, por është arrestuar nga policia.

Informacion paraprak
Sot, rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, shtetasi Klaudio Çobaj, 30 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen Donika Çobaj, 50 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: