Një 61-vjeçar nga Tirana i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Kanë qenë familjarët ata të cilët e kanë gjetur pa shenja jete në banesë.

Ngjarja ka ndodhur në Rrugën “Kol Paparisto”, ndërsa policia po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.06.2022, në Rrugën “Kol Paparisto”, në banesë është gjetur nga familjarët e tij i pajetë, i vetëvarur, shtetasi K. B., 61 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb