Policia e Elbasanit njofton se është gjetur sot, pa shenja jete në breg të lumit Shkumbin në Elbasan një person i seksit mashkull. Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune, por hetimet për rastin vijojnë

Elbasan/Informacion paraprak

Në fshatin Shushicë, Elbasan, në breg të lumit Shkumbin, është gjetur pa shenja jete një shtetas i seksit mashull rreth 50 vjeç.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimore ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe iderifikimin e kufomës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb