Një ngjarje e rëndë është shënuar në Divjakë.

Burime për “BalkanWeb” bëjnë të ditur se është gjetur i vdekur në pyll një person rreth të 40-ve. Mësohet se viktima është gjetur nga një turist skocez.

Ka qenë pikërisht ky i fundit që ka lajmëruar policinë. Deri më tani ka pak detaje në lidhje me këtë ngjarjen dhe ende mungon komunikata zyrtare e policisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: