ELBASAN- Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në lumin Shkumbin pranë fshatit Katund i Ri të Elbasanit.

shkumbin-gjendet-trupi-i-pajete-1

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë, të cilat u njoftuan nga banorët e zonës. Dyshohet se viktima mund të jetë mbytur.

shkumbin-gjendet-trupi-i-pajete-2

Grupi hetimor është duke punuar për të identifikuar viktimën dhe për të zbardhur shkaqet e ngjarjes.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: