TIRANË

Trupi i pajetë i një personi është gjetur mesditën e sotme në periferi të Tiranës. Gazetarja Dorjana Bezat tha për ‘BalkanWeb’, se viktima është gjetur në afërsi të varrezave të Sharrës.

Burime nga vendngjarja thanë se trupi i pajetë është i dekompozuar. Sakaq policia ka nisur hetimet për identikimin e zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 09:45, në fshatin Balticë, Njësia Administrative Vaqarr, është gjetur një kufomë e dekompozuar e seksit mashkull. Pritet përgjigjja e ekspertizës mjekoligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave e plotë të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: