Një ngjarje e rëndë është regjistruar në burgun e Peqinit. Një i burgosur është vetëvarur në qeli. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm.

Burime për ‘BalkanWeb’ bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin Gjergj Selimi. Ky i fundit kishte bërë 20 vite burg për vrasje, ndërsa nuk dihet se edhe sa vite burg i kishin ngelur.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb