Një makinë, e cila ishte parkuar në një garazh në Librazhd, është djegur.

Ngjarja ndodhi Në lagjen “Nr 1”. Burime nga policia bënë me dije se mjeti tip “Golf “, në pronësi të shtetasit G.H., i cili ishte i parkuar në garazh ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri është aksidental si pasojë e një difekti në sistemin elektrik.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb