SHKODER

Janë konfirmuar dy raste të reja me koronavirus në qytetin e Shkodrës.

Brenda 24 orëve të fundit, në mbarë vendin shënohen 11 të prekur me virusin vdekjeprurës.

Deri tani, Shqipëria regjistron 335 persona të infektuar me koronavirus, ndërsa numri total i viktimave në vendin tonë nga virusi ka shkuar në 16.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb