TROPOJË

Një 54 vjeçar u arrestua këtë mëngjes në Tropojë, i dyshuar për kontrabandë me mallra.

Në pranga ka përfunduar shtetasi me inicialet I.A, banues në Shishman, Kosovë.

Në automjetin e 54 vjeçarit u konstatuan 100m² laminat pa faturë.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb