TIRANË

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar një projekt-vendim për fletët e votimit për zgjedhjet e 25 prillit.

Gazetari Ergys Gjençaj raporton për “Balkanweb” se vendimi do të hidhet për shqyrtim dhe votim, në mbledhjen e nesërme të KQZ-së.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gjithsej në rang kombëtar, janë 5 199 qendra votimi, zgjedhës janë 3 588 869, kurse fletë votimi janë 3 660 647.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb