KUKËS

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kukës. Një 45-vjeçar është sulmuar nga ariu në malin e Gjallicës teksa ka qenë duke kullotur bagëtitë. Mësohet se Ekrem Onuzi ka marrë plagë në kokë, shpatull dhe në këmbë që kanë shkaktuar hemorragji.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Mësohet se nga Tiranë është nisur nga Emergjencat një helikopter, për të transportuar të plagosurin drejt spitalit.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: