DURRËS

Lëkundje të tjera sizmike janë ndjerë pak minuta më parë në Durrës dhe në Tiranë. Ndryshe nga herët e tjera, lëkundjet e pak minutave më parë zgjatën shumë pak sekonda.

Capture
Capture

Fatmirësisht deri në këto momente nuk raportohet për dëme një njerëz apo në banesa. Sipas EMSC, epiqendra e tërmetit është regjistruar në Detin Adriatik, 47 km nga Tirana dhe 30 nga qyteti i Durrësit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: