Është hedhur shorti në Gjykatën e Apelit në Tiranë në lidhje me lirimin e Indrit Dokles nga burgu.

Shorti përcakton relator gjyqtarin Genti Shala  Indrit Dokle u lirua nga burgu më datë 14 janar 2020.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për “Balkanweb” se dosja e Indrit Dokles ka mbërritur sot. Kjo çështje u regjistrua dhe u hodh në short. Relatori në Apel është Genti Shala.

Anëtarë të gjykatës janë Andi Civici dhe Shkëlqim Mustafa.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb