SHKODËR

Një aksident rrugor është shënuar pak minuta më parë në fshatin Melgushë në Shkodër. Burime  për “BalkanWeb” bëjnë me dije se një person ka humbur jetën.


Gazetari Senad Nikshiqi raporton se një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën pasagjeri, Mërgim Ferracaku. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes.


(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb