TIRANË

Një automjet ka përplasur një këmbësor pranë sheshit “Shqiponja” në kryeqytet.

Policia bën me dije se këmbësori është dërguar me urgjencë në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 26.12.2020, rreth orës 19:30, në afërsi të Sheshit Shqiponja, mjeti me drejtues shtetasin I.M., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin R.H., i cili ndodhet në spital, nënkujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb