SHËNGJIN

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në plazhin e Shëngjinit.

Një shtetas nga Kosova është mbytur në plazh. Viktima ishte rreth 75 vjeç.

Sipas burimeve, dyshohet se ka pësuar atak kardiak sapo ka hyrë në ujë.

Pritet ekspertiza mjeko ligjore për të zbardhur se cili është shkaku i vdekjes.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb