Policia e Vlorës dhe Guardia di Finanza ka finalizuar me sukses një operacion për kapjen e rreth 900 kg lëndë narkotike.

Droga është sekuestruar gjatë këtij operacioni, teksa po shkëmbehej mes trafikantëve në det të hapur.

Gjatë operacionit u arrestuan 3 persona dhe sekuestruan 3 skafe, të cilët që transportonin drogën që ngarkohej në një velierë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: