TIRANE – Një grua tentoi të hidhet nga kati i katërt i një pallati në kryeqytet.

Gazetarja  Dorjana Bezat raportoi për BalkanWeb se ngjarja  ndodhi pas Gjykatës së Krimeve të Rënda. Në vendngjarje shkuan menjëherë policia dhe zjarrfikësit.

Pas negoaciatave me këta të fundit, gruaja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, zbriti nga pallati.

Ende nuk dihen arsyet që e shtynë gruan drejt këtij veprimi.

(e.f/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: