Në qytetin e Korcës ka rezultuar pozitiv me koronavirus një punonjës i Kadastrës, duke alarmuar gjithë institucionin.

Mësohet se pas këtij rasti Kadastra është mbyllur ndërsa stafi është vetëkarantinuar.

“BalkanWeb” mëson se pas analizave të kryera në gjurmimin e rasteve të konfirmuara pozitive me Covid-19, pak ditë më parë ka rezultuar pozitive dhe një punonjëse e drejtorisë së Agjencisë së Kadastrës Korcë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb