Seancës së jashtëzakonshme të Kuvendit, Presidenca duket se do i përgjigjet me konferencë të jashtëzakonshme për mediat.

“Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta në ora 14:00 në konferencë të jashtëzakonshme për shtyp!” thuhet në njoftimin shp

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb