Mbledhja e Grupit Parlamentar të PD e planifikuar për ditën sotme në orën 16:00, do të spostohet për ditën e nesërme, në orën 09:00.

Ky spostim është bërë pasi babai i deputetit Luçiano Boçi ka ndërruar jetë dhe përcjella e trupit për në banesën e fundit do të behën këtë pasdite në 16:00.

Sakaq, mbledhja do mbahej 1 orë para se kreu i Grupit të PD, Enkelejd Alibeaj do shkonte në tryezën e thirrur nga PS për konsultimet për presidentit.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: