Një automjet është përfshirë nga flakët në parkingun e një qendre tregtare në kryeqytet, teksa shërbimet zjarrfikëse janë duke punuar për fikjen e zjarrit.

Bëhet me dije se mjeti ka marrë flakë në parkingun e qendrës “ETC” në bulevardin Bajram Curri rreth orës 22:00.

Sakaq, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, ndërsa ende nuk dihet shkaku i flakëve.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 27.01.2023, rreth orës 22:00, në një automjet në parkingun e një qendër tregtare, në bulevardin “Bajram Curri”, ka rënë zjarr.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb