TIRANË

Një zjarr ka rënë në një pikë skrapi në rrugën Tiranë-Ndroq. Sipas informacioneve paraprake flakët kanë përfshirë objektin e këtij biznesi ndërsa në vend ndodhen forcat zjarrfikëse. Nuk dihen akoma shkaqet e zjarrit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: