RROGOZHINË


Një përleshje mes të burgosurve është shënuar sot në burgun e Rrogozhinës. Përleshja ndodhi në palestrën e burgut.


Në këtë përleshje janë përfshirë më shumë se 5 persona. Si pasojë, një i dënuar ka mbetur i plagosur.


I plagosuri u dërgua me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë. Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes mes të burgosurve.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb