Është plagosur dhe me pas ka nderruar jete ne spital  ish-kryetari i komunës së Velipojës, Pashko Ujka. Ngjarja ka ndodhur  ne qender te qytetit te Shkodres ne afersi te Kishes Ortodokse.

Ende nuk dihet per shkaqet e kesaj ngjarje nderkohe qe policia dyshon se kjo ngjarje mund te jete e lidhur me periudhen qe ai ka sherbyer si kryetar komune.(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: