VLORË

Një person ka mbetur i plagosur me thikë paraditen e sotme në Vlorë.

Gazetari Enrik Mehmeti raportoi për “BalkanWeb” se i plagosur ka mbetur 33-vjeçari Albano Meçorapaj, i cili është dërguar nga Novosela në spitalin e Vlorës.

I riu po i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Policia ka nisur hetimet dhe ka rrethuar vendin e krimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb