Plagosje me armë zjarri në qytetin e Burrelit. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit.

Deri më tani nuk dihet identiteti i personit të plagosur si dhe shkaqet e ngjarjes.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: