ORIKUM

Dy punonjës policie, të cilët udhëtonin me motor të forcave “Shigjeta”, janë aksidentuar në Orikum.

Punonjësit kanë humbur drejtimin e mjetit dhe janë rrëzuar.

Dy punonjësit policorë janë transportuar menjëherë për në spital.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb