Policia e Tiranës kontrolle blic në zona të ndryshme të kryeqytetit.

Gazetari Igli Çelmeta duke iu referuar burimeve raportoi për “BalkanWeb” se policia ka pasur informacione se në një zonë në periferi të Tiranës fshihej i shumëkërkuari Talo Çela.

Deri më tani nuk ka persona të ndaluar dhe të shoqëruar, teksa operacioni vijon ende.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb