Krimi Ekonomik dhe Prokuroria e Tiranës po zhvillojnë një operacion për akuzat e korrupsionit dhe shpërdorimit të detyrës.

Lajmi bëhet i ditur për “BalkanWeb” nga gazetari Igli Çelmeta, i cili raporton se deri më tani janë ekzekutuar 8 masa arresti, ku mes tyre janë disa zyrtarë.

Ndërkohë, mësohet se operacioni është duke vijuar nga organet e drejtësisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb