Kryeministri Edi Rama po takohet paraditen e sotme me presidentin Bajram Begaj.

Siç shihet dhe nga pamjet, eskorta e kryeministrit është fotografuar në hyrje të Presidencës.

Kujtojmë se ky është takimi i parë i Ramës dhe Begajt në Presidencë pas marrjes së detyrës së kreut të shtetit nga ky i fundit. Burime për News24 bene me dije se ky eshte nje takim joformal. Deri më tani nuk dihen detaje nga fokus i bisedës mes tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb