Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Rrugën e Durrësit, ku një depozitë ka rënë nga tarraca e një pallati. Për pasojë janë dëmtuar 3 automjete që ishin poshtë pallatit të parkuara.

Lajmi është bërë i ditur për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta.

Mësohet se fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb