Një banesë është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme në Lushnjë. Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Kadri Qystri’. Gazetari Julian Kasapo raporton për BalkanWeb se shtëpia është shkrumbuar totalisht nga flakët.

Mësohet se anëtarët e familjes, babai nëna dhe vajza e tyre kanë shpëtuar mrekullisht pa dëme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb