TEPELENE- Për rreth 30 minuta qarkullimi i automjeteve në aksin rrugor Tepelenë-Gjirokastër, në vendin e quajtur Uji i Ftohtë është bllokuar. Siç mund të shihni edhe në pamjet e siguruara për “BalkanWeb” nga gazetarja Brikena Metaj rrëshqitja e dherave dhe rrëzimi i disa pemëve janë bër shkak për këtë anomali.

Raportohet e si pasojë e situatës së krijuar janë shkaktuar radhë të gjata automjetesh. Të gjithë ju qytetarë që frekuentoni këtë rrugë, shmangni kalimin deri në zhbllokimin e plotë të saj.

tepelene-rrezohen-pemet

tepelene-rrezohen-pemet-1

tepelene-rrezohen-pemet-2

tepelene-rrezohen-pemet-3
(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: