Ish-nëndrejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani është shoqëruar në polici bashke me 11 persona te tjerë.

Ende nuk dihen arsyet e shoqërimit në polici, ndërsa operacioni është në zhvillim e sipër në bashkëpunim me Prokurorinë e Posaçme.

Ndërsa ende nuk ka detaje zyrtare për operacionin e gjerë me urdhër të Prokurorisë së Posaçme në Tiranë, në pranga ka përfunduar edhe shefi i krimeve të komisariatit numër 6.

 

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb